CHRZĘSZCZO-BRZESZCZE: Klimaat-Elektro

24/03/2022

Hołda dla Omara, przyjaciela mojego sąsiada z Rotterdamu, który często parkował przed moim domem swojego vana z napisem „klimaat-electro”.
Okazał się też bardzo fajnym człowiekiem gustującym w muzyce dubbowej. Obiecałem, że kiedyś wykorzystam ten tytuł i fotko jego vana, więc oto ten czas!

podobne odcinki

15/11/2022

ElectroTalks: #3: Ferskja