Już 15 czerwca rozpocznie się Kulturalna Czerwcówka w Sokołowsku! W tym roku również i Radio Kapitał wspiera lokalne działania Stowarzyszenia Grupa Sokołowska, Fundacji Sztuki Współczesnej InSitu oraz Mózg Foundation, tak więc będzie okazja spotkać i usłyszeć wielu autorów i autorek kapitałowych audycji.

 

Podczas pięciu dni czeka na was obszerny program kulturalny – koncerty, audiowizualne projekcje i instalacje dźwiękowe, DJ Sety, prezentacje słuchowisk, wystawy, warsztaty i dyskusje oraz targi wydawnictw niezależnych.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, jednak aby w przyszłości inicjatywa nadal mogła funkcjonować i rozwijać się, apelujemy o wsparcie i zachęcamy do zakupu karnetów/cegiełek poprzez portal Going.pl <3

 

Tymczasem zapraszamy do wysłuchania serii specjalnych mixów prezentujących to czego możecie spodziewać się na Czerwcówce – posłuchamy twórczości artystek i artystów zaangażowanych w to małe święto sokołowskiej społeczności. W drugiej części usłyszymy Edytę Jarząb, Sławka Janickiego, Marka Pospieszalskiego, Aleksandrę Słyż i Kubę Janickiego.

 

Do zobaczenia w Sokołowsku!

traklista
  • Edyta Jarząb & Paweł Kreis - Trespassing (fragment)
  • Sławek Janicki - with Mark
  • Malediwy - Obbligato con Bravura
  • Marek Pospieszalski-Polish Composers of the 20th Century - Palester (Variations on a theme by Roman Palester -Symphony No.4”)
  • Qba Janicki & Obsequies - Coma
  • Aleksandra Słyż - MG I
podobne odcinki

24/05/2021

Podróż w głąb Ciebie: #25