Audio Art Festival 2021: Voices & Shadows

18/11/2021

Audio Art Festival to wydarzenie organizowane przez prof. Marka Chołoniewskiego od 1993 roku. Właśnie rozpoczęła się 29. edycja festiwalu – Voices & Shadows. Możecie to Państwo traktować albo dosłownie albo metaforycznie, no można różnie.

Niniejsza audycja utkana została z losowo wybranych materiałów – tegorocznej trwającej aktualnie edycji Audio Art, jak i tych zarejestrowanych podczas niespełna 30-letniej historii festiwalu. Festiwal potrwa do 22 listopada 2021.

podobne odcinki

29/05/2022

S l e e p H e l l: #66642 – LOOSING MY HEAD

© 2025 Radio Kapitał

P odtwarzanie / pauza

S zobacz odcinek

Z zamknij player

W dzisiejszej Selekcie: Rozgrzewanko #21: wild at heart Jest piątek, tygodnia koniec i początek. Jest piątek, tygodnia koniec i początek. Zanim ruszysz w miasto przygotuj się na #rozgrzewanko, czyli autorską selekcję szeroko pojętej muzyki elektronicznej.
LIVE
19:00 — 20:00Kapitał Selekta

Strona używa plików cookies.