Fonomo Festival 9

Fonomo Festival

Dziewiąta edycja Fonomo to inny festiwal, niż te z lat poprzednich. Ten rok i realia, w których obecnie żyjemy, są dla nas wszystkich zupełnie nowe i zdecydowanie inne od tych, które znaliśmy sprzed pandemii COVID-19. Wymusiło to na nas zmianę podejścia do organizacji.

Aby połączyć nowe realia oraz ideę programową, postanowiliśmy zbudować tegoroczny line-up muzyczny głównie w oparciu o artystów lokalnych, którzy na zamówienie festiwalu przygotowali koncerty audiowizualne. Mimo że zaproszeni muzycy są Wam w dużej mierze znani, będziecie mogli ich usłyszeć  i zobaczyć w sytuacjach nowych i wyjątkowych. Możliwe, że część z tych koncertów będzie miała tylko jednorazowe wykonanie, właśnie podczas Fonomo. Stanowi to o wyjątkowości tegorocznej edycji.

Poza muzyką, jak co roku, proponujemy interesujące filmy, wystawy, warsztaty – również dla dzieci oraz Targi Małych Wydawców. Chcemy też, aby Fonomo – podobnie jak w latach ubiegłych, było okazją do ciekawych i inspirujących spotkań.

Dla tych, którzy nie będą mogli z jakiegokolwiek powodu uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych, przygotowaliśmy transmisje online. Na naszych stronach będzie można obejrzeć większość zaplanowanych filmów oraz koncertów.

Więcej informacji o festiwalu na stronie.

odcinki (4)


16/09/2020

Fonomo Festival 9: WIDMA: TJ Copy Corpo MIX

10/09/2020

Fonomo Festival 9: Idę na

06/09/2020

Fonomo Festival 9: konkrety i abstrakcje #27

05/09/2020

Fonomo Festival 9: Odmienny Stany #28(128)