Muzyczne Ciało: Nadav Neeman (The Block/kuli alma/TLV)

06/08/2020
ELI
Eliza Krakówka zaprasza na Muzyczne Ciało z Nadav Neeman (The Block / kuli alma- TLV)
Muzyczne Ciało dziś znowu muzyczne! Sprawdźcie jak słyszy Twoje ciało– posłuchaj, potańcz, włącz przy pracy, lub słuchaj na leżąco w sumie jak tylko chcesz :). Zagra dla Was mój gość specjalny Nadav Neeman (The Block / kuli alma- TLV) – Urodził się i wychował w Tel Awiwie. Karierę rozpoczął jako promotor w 2007 roku pracując w nocnym klubie Barzilay. Rok później, po wielu sukcesach, zaczął organizować własne rave’y, imprezy na dachach i plaży. W 2008 roku kupił własny sprzęt i zaczął budować własną kolekcję winyli. W tym samym roku, we wrześniu, dołączył do zespołu prowadzącego znany na całym świecie klub The Block – zaczynając jako DJ, promotor i booker, później stając się współwłaścicielem miejsca. Jego drugą najważniejszą współpracą jest Radio EPGB, gdzie zaczynał od promocji, a do którego wszedł w 2011 roku jako współwłaściciel.
Grał m.in. w Berlinie, Oslo, Paryżu, Nowym Jorku, Kopenhadze i Londynie, a Time Out Tel Aviv przyznał mu tytuł „Najlepszego Promotora” przez dwa lata z rzędu.
W 2013 roku załoga Radia Epgb otworzyła kolejne miejsce o nazwie The Passaj. Tam znalazł swojego trzeciego współwłaściciela nocnego baru / restrunetu / klubu i w 2014 roku otworzył cieszącą się dużym powodzeniem „kuli alma”.
W ostatnich latach Nadav dużo współpracował z tancerzami, a szczególnie z zespołem tanecznym Batsheva Dance Company. Improwizuje muzycznie jako DJ w ramach gaga lab a w ubiegłym roku dbał o oprawę muzyczną przedstawienia Ohada Naharina „Session” .
podobne odcinki

15/06/2022

Brutality Garden e Música Lusófona Moderna: #14

20/05/2023

Fourth World Music: #84: Guestmix Karateknur @ KBar 12.05

10/12/2022

MORŚWIN DANCE: #8 / Podróżniczy