Nowa Dekada: #19 – Spory o miasto

29/05/2021

W najbliższym odcinku naszym gościem będzie Maria Środoń, socjolożka miasta i była wiceburmistrz warszawskiej Ochoty. Będziemy rozmawiać o mieście, rozumianym jako przestrzeń wspólnego życia, ale też sporów o wspólne otoczenie i jego kształt. Postaramy przyjrzeć się też różnym sposobom radzenia sobie z konfliktami i wypracowywania dobrych rozwiązań. Zapraszamy!

podobne odcinki

05/03/2020

Otwarty Jazdów: #2

19/10/2023

Po nutce do kłębka: #151 – Medytacja

04/01/2025

Nowa Dekada: #61 Metafizyka muzyki