PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!

🌕  Rok temu spotkaliśmy się na Anty-Sylwestrze – imprezie benefitowej w TR Warszawa, dzięki której zebraliśmy środki na zbudowanie nowej radiowej strony internetowej. Niechcący jednak razem przywołaliśmy anty-rok 2020. Widząc jaką moc mają noworoczne zaklęcia Kapitału, kolejny rok zapowiemy inaczej!

🌕  Te trudne czasy skłoniły nas do refleksji, a nawet rozmarzenia… Kiedy byłyśmy jeszcze dziećmi, co robiłyśmy, gdy nie pozwalano nam iść na imprezę? W jaki sposób bawiliśmy się w noworoczną noc, siedząc w ciepłym domu? Pamiętamy niepowtarzalną magię tego momentu przejścia, w którym afirmowaliśmy sobie inną przyszłość. Nawet jeżeli jesteśmy już ciut starsi, nie możemy zrobić kroku w kolejny nowy rok, nie sięgając po szczyptę czarów. Rytuał zmiany roku warto odpowiednio wesprzeć.

⚡️ Nocna klubowa i poranna ambientowa ramówka, kulturalna telewizja muzyczna na Mixcloud Live – to jest medium radiowego Sylwestra ⚡️

🌕  Czternastogodzinna muzyczna ramówka, pełna nieoczekiwanych muzycznych zwrotów oraz audiowizualny stream pełen nowości, czarów i audiowizualnych doznań. Tworzy tę magię społeczność Radia Kapitał.

 

Niech nadchodzący 2021 będzie rokiem prawdziwej magicznej społeczności. Poznajmy się lepiej, promujmy się wzajemnie, dzielmy się swoimi pasjami i troskami. Wyczarujmy lepsze jutro. Solidarność naszą bronią! 

odcinki (14)


01/01/2021

PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!: Wieczór z Elle Rêve

01/01/2021

PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!: Luksja Sound

01/01/2021

PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!: INVERИO

01/01/2021

PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!: Tradycja

01/01/2021

PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!: NASTROJE

01/01/2021

PEŁNIA. Kapitał zaklina nową erę!: Richie Beige