Radio Pandemia: #5

10/06/2020

Drodzy słuchacze, przed Wami piąta odsłona Radio Pandemii i na razie pożegnalna. W związku z tym, że wypuścili nas już jakiś czas temu z domów, robimy sobie przerwę. Powrócimy jak znowu jebnie. Tymczasem trzymajcie się i do usłyszenia.

PS: Stop faszyzmowi, rasizmowi i przemocy policji na całym świecie.

podobne odcinki

09/08/2021

LOVE-HATE: #3 z Adamem Repuchą

27/08/2023

Wolne Elektrony: odc. 40 – Meditational Psychonauts

22/03/2020

Radio Pandemia: #1