Głębokie Pasmo: Relaks Powszechny

16/07/2022
Adrian Jagieliński i Łukasz Mitura
Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy czuje się dobrze. W którym otwarta głowa pomaga, a otoczenie pełne jest osób chętnych na kreatywne działania i ciekawe spędzanie wolnego czasu. Gdzie nie liczy się skąd jesteś, ale to, dokąd chcesz trafić. O takim miejscu marzymy i takie miejsce chcemy dla Was stworzyć. Stół Powszechny otrzymuje nowe życie. Nową energię, która natchnie Was do działań i kreatywności. Parafrazując hasło przewodnie naszego gospodarza zapraszamy Was na „Muzykę, która się wtrąca”. Wszystkie sobotnie i niedzielne wieczory wakacji oddajemy ręce doświadczonych DJek, DJów i muzyczek/ muzyków starannie dobieranych i potwierdzających, że w muzycznym świecie nie ma miejsca na wykluczenia.
Ambient, elektronika, rap, house, electro, breaks, minimal to tylko niektóre z gatunków muzycznych, które wybrzmią w naszej przestrzeni. Nie ograniczamy się pozwalając naszym muzycznym gospodyniom i gospodarzom popuścić wodzę fantazji i za każdym razem zabrać Was w podróż w nieznane.
Tak twórcy nowego Stołu Powszechnego, w tym Wasz uniżony prowadzący, opisują idee stojącą za tą miejscówką i o tym będzie również najbliższa audycja Głębokiego Pasma, w której je przybliżymy.
Zapraszamy do odsłuchu!bokie
podobne odcinki

01/01/2023

Silky Oolong: No. 12