COŚ SIĘ DZIEJE ??!: Wielkie Otwarcie MeMo

21/11/2022

Biblioteka multimedialna MeMo otworzy się w Łodzi już 22 listopada  – we wnętrza odrestaurowanej Willi Trianon przy ul. Moniuszki 5, zostanie tchnięte nowe życie. MeMo to interdyscyplinarna przestrzeń do odkrywania kreatywności, która łączy rozrywkę, kulturę i pasję do książek. Będzie to jedyne miejsce na mapie Łodzi umożliwiające wszystkim nieodpłatny i łatwy dostęp do doskonale wyposażonych sal: muzycznej, gamingowej, kinowej, montażu dźwięku i wideo, a także studia nagrań, foto, sali dla fanów Lego oraz komiksów. Możliwości są nieograniczone, a wydarzenia i warsztaty trafią w każde gusta.

Już teraz zapraszamy na trwający Cykl warsztatów Rozdźwięki, gdzie zajęcia poprowadzą znane osoby ze świata muzyki – Bartosz Dziedzic, Daniel Bloom, Andrzej Smolik, Mela Koteluk i Maciej Werk, którzy zdradzą swoje tajniki pracy z dźwiękiem.

W wieczór otwarcia będziemy gościć w MeMo wybitną artystkę, wokalistkę, pisarkę – Katarzynę Nosowską. Piątek kończymy wyjątkowym występem avant popowej grupy Mikromusic, a sobotę wieczór na scenie MeMo zagra duet IKARVS w towarzystwie artystki wizualnej Joanny Dyby.

podobne odcinki

21/03/2022

6 tematów: #6 – O pałacu naszych czasów

20/11/2022

DOMIE: #7 Pulsona:Re + bonus: Przybyszki

18/01/2020

Materie: #9 Zoepolis cz. 3: Metafonie